Brekende internasionale nuus Breaking Travel News Besigheids reis Kultuur Onderwys Vermaak Nuus Mense verantwoordelik toerisme Reisdraadnuus Neigings Nou

Top 10 vryskutbestemmings in die wêreld

Top 10 vryskutbestemmings in die wêreld.
Top 10 vryskutbestemmings in die wêreld.
Geskryf deur Harry Johnson

Aangesien digitale innovasie die manier waarop ons werk verander, word tipiese kantoorure iets van die verlede.

Print Friendly, PDF & Email
  • Japan is die slegste land vir vryskutwerkers, met 'n vryskuttelling van net 3.99/10. Dit is meestal te wyte aan baie swak prestasie in terme van soektogte na vryskutwerk, lae sterkte van wetlike regte vir werkers, en 'n swak prestasie op die Global Gender Gap Index.
  • Singapoer is die land met die vinnigste internetspoed teen 256.03 Mbps. 
  • Nederland het die grootste belangstelling in vryskutwerkers met 1,305 100,000 soektogte wat per XNUMX XNUMX mense gedoen word.

As digitale innovasie besig is om die manier waarop ons werk te transformeer, en tipiese kantoorure iets van die verlede word, het finansiële kundiges die beste lande ter wêreld geïdentifiseer om 'n vryskut te wees.

Om die studie uit te voer, is lande 'n genormaliseerde telling uit 10 vir elke faktor gegee, insluitend breëbandspoed, lewenskoste, sterkte van werkers se wetlike regte, geluksindeks en beskikbaarheid van saamwerkruimtes.

10 beste lande om 'n vryskut te wees:

rangLand NaamBreëbandsnelhede Julie 2021 (Mbps)Breëbandkoste per maand 2020 (USD)Soektogte vir vryskutwerk per 100,000 XNUMXStatutêre regte 2019Global Gender Gap Index 2020Lewenskoste per persoon, per maand (USD)Medewerkruimtes per 100,000 XNUMXGeluksindeks 2017-2019Vryskuttelling
1Singapoer256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Nieu-Seeland164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Spanje187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Australië85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Denemarke208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Kanada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Switserland214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Litaue132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Swede163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Ierland116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapoer neem die boonste plek as die beste plek om as vryskut te werk in 2021, met 'n telling van 7.35. Singapoer trek voordeel uit breëband wat beide bekostigbaar is ($33.43 per maand) en supervinnig (256.03 Mbps). Die land presteer oor die algemeen sterk, hoewel dit nie die goedkoopste plek is om te woon nie en daar nog ruimte is vir verbetering in terme van sy geluksindekstelling.

Print Friendly, PDF & Email

Oor die skrywer

Harry Johnson

Harry Johnson was die opdragredakteur vir eTurboNews vir byna 20 jaar. Hy woon in Honolulu, Hawaii, en kom oorspronklik uit Europa. Hy skryf graag en dek die nuus.

Laat 'n boodskap

1 Kommentaar

  • Sluit by my aan met jou artikelskryfplatform. Ek is 'n vaardige artikelskrywer met drie jaar ondervinding met top-notch grammatika vry van plagiaat.